Masáže

PROČ JSOU MASÁŽE MOHENDŽODÁRO UNIKÁTNÍ?

  • Jsou zcela jedinečným uceleným systémem péče o ženské tělo i duši s tradicí a hlubokými účinky
  • Kvalita je garantována ochrannou známkou Mohendžodáro
  • Ošetření propojují starodávné umění tantrické jógy s moderními lékařskými poznatky a vědeckými pracemi
  • Provádět je smí pouze Deví, certifikované masérky a terapeutky, které procházejí dlouhodobým výcvikem
  • Procedury jsou zaměřené na relaxaci a celkovou harmonizaci, na posílení ženských vlastností
  • Vycházejí z potřeb dané ženy a vlastní diagnostiky prováděné na začátku ošetření
  • Jsou doprovázené originální a jedinečnou hudbou Mohendžodáro zesilující účinky ošetření
  • Vhodné pro každou ženu


PROČ VYZKOUŠET MASÁŽE A TERAPIE MOHENDŽODÁRO?

Uvolňují psychiku

V uspěchané době zahlcené stresem je takové uvolnění velmi důležité. Velmi rychle se projeví na celkovém zdravotním stavu. Klientka si odnese doporučení pro domácí cvičení, která napomohou účinek masáže podržet co nejdéle.

Uvolňují napětí v těle

Napětí v hlavě, přeplněná mysl podněty, každodenními povinnostmi a úkoly se odráží i v ženském těle. Takové tělo je pak stažené, unavené, povadlé a rychleji stárne. Je třeba tělo uvolnit a zrelaxovat, aby znovu ožilo a rozzářilo se.

Nabízejí prostor pro sdílení

Během ošetření se nabízí prostor pro sdílení. Deví ženě naslouchá, vytváří bezpečný prostor, ve kterém se žena může vypovídat, vyjádřit emoce, ujasnit si své myšlenky. Sdílení může a nemusí být součástí každého setkání.

Odstraňují bolestivá místa

Speciální ošetření jsou zaměřená na odstraňování chronických bolestí. Při dlouhodobém praktikování účinně ulevují od dlouhotrvajících potíží.

Mají omlazující účinek

Mohendžodáro vychází z genetického kódu, který má na ženské tělo omlazující účinek. Která žena by si nepřála vypadat stále svěže a mladě?

Předcházejí nemocem

Pravidelné absolvování masáží a terapií Mohendžodáro je účinnou prevencí mnoha chorob, zejména ženských pohlavních orgánů.

Posilují ženské vlastnosti

Ošetření probouzejí a oživují ženské vlastnosti. Žena poznává sama sebe, svou hloubku a své schopnosti. Účinky jsou zesíleny speciální hudbou. Hudbu doporučenou k domácímu použití si můžete zakoupit.

Respektují individualitu

Jednotlivá ošetření vycházejí z aktuálních potřeb dané ženy. Masérka a terapeutka Deví volí vhodné postupy na základě diagnostiky, která jí umožní zvolit tu nejlepší terapii či masáž ženě přímo na míru.

Jsou unikátní

Masáže a terapie Mohendžodáro jsou uceleným systémem péče o ženu. Jsou zaměřené nejen na ošetření těla, ale zároveň i psychiky. Nabízejí prostor pro uvolnění a relaxaci, pro poznání sebe sama.


Kontaktní formulář